Warning: getimagesize(https://wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl/wp-content/uploads/2018/11/O3A2944-—-kopia.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/iwostron/domains/wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl/public_html/wp-content/themes/hello-theme-child-master/functions.php on line 82

Warning: getimagesize(https://wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl/wp-content/uploads/2018/11/O3A2944-—-kopia.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/iwostron/domains/wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl/public_html/wp-content/themes/hello-theme-child-master/functions.php on line 82

adwokat Iwo Klisz Gdańsk

Specjalista z zakresu prawa pracy

Umów się na spotkanie!

+48 695 560 425

Adwokat GDAŃSK Prawo Pracy

Nazywam się Iwo Klisz, jestem adwokatem zajmującym się zawodowo prawem pracy od 2008r. W tym czasie setki razy występowałem przed sądem pracy reprezentując pracowników bądź pracodawców. Przygotowywałem opinie prawne dotyczące prawa pracy, tworzyłem umowy, regulaminy i polityki dotyczące organizacji pracy u wielu pracodawców.

Najwięcej prowadzonych przeze mnie spraw sądowych dotyczyło odszkodowania z tytuły bezprawnego rozwiązania umowy o pracę, przywrócenia do pracy oraz wypłaty odprawy w związku ze zwolnieniem pracownika z przyczyn pozostających po stronie pracodawcy.

Od 2013r. buduję w ramach Kancelarii Klisz i Wspólnicy zespół prawników specjalizujących się w prawie pracy. Dzięki temu mogę zapewnić moim Klientom szybką, profesjonalną i komfortową obsługę nie tylko na terenie Gdańska, ale także Wrocławia, Poznania i Katowic.

Adwokat specjalista z zakresu prawa pracy w Gdańsku – zakres usług dla pracowników

Jeśli jesteś pracownikiem i szukasz pomocy związanej z prawem pracy w Katowicach prawnicy z mojego zespołu są do Twojej dyspozycji. Najczęściej współpraca z Kancelarią zaczyna się od spotkania w Kancelarii z adwokatem lub radcą prawnym bądź konsultacji prawnej na odległość (telefonicznie lub za pośrednictwem komunikatora internetowego).

W toku spotkania lub zdalnej konsultacji adwokat wyjaśni Ci Twoją sytuację prawną oraz wskaże Twoje uprawnienia i obowiązki wynikające z prawa pracy. Jeśli uważasz, że pracodawca naruszył wobec Ciebie prawo pracy wyjaśnimy Ci czy Twoje przypuszczenia są prawdziwe, wskażemy przepisy, które zostały naruszone, a także pokażemy jakimi środkami obrony dysponujesz i które z nich, będą najbardziej skuteczne w Twojej sytuacji.

Do udzielenia takich wskazówek niezbędna jest rozmowa z prawnikiem o Twoich potrzebach i celach jako pracownika. Pewne sytuacje można rozwiązać na wiele sposobów – ugodowych (np. wystosowanie pisma do pracodawcy) lub przenoszących spór na bardziej zaawansowany poziom (skarga do Państwowej Inspekcji Pracy, rozwiązanie umowy o pracę i proces sądowy przeciwko pracodawcy).

W trakcie konsultacji (rozmowy z adwokatem) dowiesz się jak może wyglądać dalsza pomoc Kancelarii w Twoim przypadku (przygotowanie pisma do pracodawcy, wsparcie w ramach negocjacji z pracodawcą, przygotowanie skargi do Inspekcji Pracy, proces sądowy przed sądem pracy) oraz jakie są jej koszty. W związku z tym, że każda sprawa jest inna koszty dalszej pomocy mogą zostać określone dopiero po przeprowadzeniu konsultacji adwokata z pracownikiem. O wszelkich kosztach będziesz informowany z góry w przejrzystej formie.

 Adwokat specjalista z zakresu prawa pracy w Gdańsku – zakres usług dla pracodawców

Adwokaci i radcowie prawni z mojego zespołu wspierają pracodawców w pełnym zakresie związanym z prawem pracy oraz prawem zabezpieczenia społecznego. Doradzamy jak rozwiązać konkretną sytuację konfliktową z pracownikiem (porozumienie zmieniające, wypowiedzenie umowy o pracę) oraz przygotowujemy wszelką konieczną w tym zakresie dokumentację. Podpowiemy Ci jak uregulować stosunki w zakładzie pracy w taki sposób, żeby wykluczyć pewne negatywne zjawiska w procesie pracy (tworzymy regulaminy, polityki, procedury). Sporządzamy opinie prawne dotyczące istotnych zagadnień dotyczących prawa pracy, relacji z pracownikami oraz obowiązków pracodawcy. Doradzamy przy optymalizacji zatrudnienia.  

Współpraca Kancelarii z pracodawcami opiera się na stawce godzinowej (wysokość wynagrodzenia zależy od czasu pracy prawnika spędzonego nad danym zadaniem) lub ryczałtowej (z góry określona kwota za realizację konkretnego zlecenia).

Oferujemy także umowy abonamentowe przeznaczone dla Klientów, którzy wymagają stałej współpracy z prawnikiem specjalizującym się w prawie pracy.

 

Zapraszam na mój Kanał na YouTube!