Wszystko co powinieneś wiedzieć o zwolnieniu z pracy w jednym miejscu - blog adwokata z Wrocławia

Porady prawne

Pomoc prawna

Adwokat Iwo Klisz, specjalista z zakresu prawa pracy

Iwo Klisz — kopiaCzytelnicy bloga bardzo często zwracali się do mnie z pytaniami o rozwiązanie ich problemów związanych z prawem pracy, w szczególności dotyczących rozwiązania umowy o pracę. Części z tych osób udało mi się pomóc wyjaśniając ich wątpliwości lub wskazując odpowiednie rozwiązania. Są też osoby, które po nawiązaniu kontaktu ze mną stały się moimi Klientami i zleciły do prowadzenia swoją sprawę sądową.

Jeśli również Ty masz problem dotyczący prawa pracy chętnie udzielę Ci porady prawnej, spotkam się z Tobą w celu wyjaśnienia Ci ewentualnych możliwości dalszego postępowania lub też przyjmę do prowadzenia Twoją sprawę.

kancelaria-prawa-pracy


Czy to, o czym napisałem pasuje do Twojej sytuacji?

Pamiętaj, że informacje umieszczone powyżej przedstawiają tylko ogólne zasady funkcjonowania prawa pracy i nie mogą zastąpić porady prawnej dotyczącej oceny Twojej sytuacji prawnej.

Bezpłatną pomoc prawną w Twojej sprawie możesz uzyskać w inspektoracie Państwowej Inspekcji Pracy.

Jeśli szukasz płatnej pomocy prawnej adwokata specjalisty z zakresu prawa pracy i jesteś z Wrocławia lub okolic, wpisz poniżej swój numer telefonu. Skontaktuję się z Tobą i wyjaśnię co mogę dla Ciebie zrobić i jak wyglądają zasady i koszty współpracy z moją Kancelarią.

Jak mogę Ci pomóc?

SPOTKANIE Z PRAWNIKIEM

  • Zadzwoń pod numer 71 740 50 00 lub skontaktuj się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz poniżej (pamiętaj, żeby zostawić do siebie numer kontaktowy)
  • Moja asystentka przedstawi Ci warunki finansowe, a jeśli je zaakceptujesz umówi Cię na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeśli będziesz kontaktował się mailowo, moja asystentka oddzwoni do Ciebie lub odpisze mailem.
  • Na spotkaniu będziesz wyjaśnię Ci zagadnienia, które Cię niepokoją i odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

PORADA PRZEZ INTERNET LUB TELEFON

  • Opisz interesujący Cię problem i wyślij go do mnie za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej oraz wskaż czy preferujesz poradę telefoniczną czy za pośrednictwem maila. Pamiętaj, koniecznie podaj swój adres e-mail i numer telefonu.
  • W odpowiedzi na Twoją wiadomość wyślę Ci e-mail, w którym zaproponuję wycenę porady prawnej oraz numer rachunku bankowego, na który należy uiścić opłatę
  • Rozwiązanie Twojego problemu wyślę na e-mail lub przedstawie Ci telefonicznie (w zależności, od Twoich preferencji.

SPRAWY SĄDOWE

  • Zadzwoń pod numer 71 740 50 00 lub skontaktuj się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz poniżej (pamiętaj, żeby zostawić do siebie numer kontaktowy)
  • Moja asystentka przedstawi Ci zasady na jakich możemy się spotkać, żeby omówić sprawę i umówi Cię na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeśli będziesz kontaktował się mailowo, moja asystentka oddzwoni do Ciebie lub odpisze mailem.
  • Na spotkaniu doradzę Ci najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie, a jeśli moja pomoc przy prowadzeniu sprawy będzie potrzebna omówimy warunki dalszej współpracy i podpiszemy stosowną umowę.


Formularz kontaktowy

Skontaktuj się teraz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (na ten adres otrzymasz odpowiedź)

Telefon (na ten numer oddzwonię)

Treść wiadomości